Ogłoszenia

Puste wiadomości

sty 22, 2021

Szanowni Państwo,

dotarły do nas informacje o pustych mailach wysyłanych do Państwa z konta Socjolingwistyki. Zajęliśmy się tym problemem. W wiadomościach nie ma wirusów, powodem generowania pustych wiadomości był  błąd systemu OJS.  Bardzo przepraszamy za tę niedogodność. Usterka została już usunięta.

Zaproszenie do publikacji

sty 20, 2021

mceclip0.png

Szanowni Państwo,

redakcja rocznika naukowego SOCJOLINGWISTYKA zaprasza do przesyłania tekstów do nowego numeru 35(2021). Artykuły naukowe, sprawozdania z konferencji krajowych i międzynarodowych oraz recenzje publikacji naukowych w językach polskim lub angielskim można zgłaszać do 31 marca 2021 za pomocą Open Journal Systems.

CALL FOR PAPERS

lut 9, 2020

Socjolingwistyka_CallForPapers__2020-18.jpg

Szanowni Państwo,

zapraszamy do nadsyłania artykułów do 34 numeru „Socjolingwistyki”. Czekamy na Państwa artykuły do 31 marca 2020 r. Rocznik ukaże się w grudniu bieżącego roku. Publikujemy artykuły w języku polskim i angielskim. Autorów prosimy o przesyłanie tekstów za pomocą Open Journal Systems (OJS): https://socjolingwistyka.ijp.pan.pl, zakładka: „Zgłoś tekst”. Na łamach czasopisma drukowane są także recenzje i sprawozdania.